Wygoda na tarasie czy w ogrodzie to podstawa, kiedy chcemy zaprojektować oryginalne miejsce wypoczynkowe blisko domu. Szukając odpowiednich mebli i dodatków warto zwrócić uwagę na nowoczesne krzesła ogrodowe, które pozwolą nam na stworzenie kącika kawowego, jak i letniej jadalni. Jakie propozycje mają dla nas topowi producenci?

Nowoczesne krzesła ogrodowe z technorattanu

Wśród licznych propozycji, na które natkniemy się podczas poszukiwań krzeseł ogrodowych warto zwrócić uwagę na krzesła ogrodowe z technorattanu. Materiał ten jest doskonale znany w Polsce i chętnie wykorzystywany na meble tarasowe od wielu lat. Dzisiaj producenci proponują meble tego typu w odświeżonej wersji i dopasowanej do nowoczesnych trendów – meble takie zachwycą nas i sprawią, że pokochamy wypoczynek blisko natury. 

Nowoczesne krzesła ogrodowe tego typu posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo. Oznacza to, że są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozją, odkształcaniem. Zastosowanie tego tworzywa sprawia również, że meble te są lekkie, a ich podnoszenie nie jest kłopotliwe. Wierzch krzeseł pokryty jest plecionką technorattanową – to materiał wysoce odporny na ścieranie, wnikanie brudu czy na promieniowanie UV. Nowoczesne krzesła ogrodowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów. 

Nowoczesne krzesła ogrodowe z siedziskiem z liny

Szukając oryginalnych rozwiązań warto wybrać nowoczesne krzesła ogrodowe, w których oparcie i siedzisko wykonane jest z liny polipropylenowej. Lina taka nie naciąga się, nie chłonie wilgoci czy brudu. Tak skonstruowane krzesło sprzyja naturalnej wentylacji skóry użytkownika, co zostanie docenione szczególnie w upalne dni. Krzesła te są oparte na lekkich, aluminiowych stelażach. Krzesła tego typu doskonale wyglądać będą przy stołach z blatami z naturalnego drewna. 

Comments are closed.