Meble z rattanu na taras coraz częściej goszczą w starannie urządzonych strefach wypoczynkowych znajdujących się na zewnątrz. I nic w tym dziwnego! Lekkie, naturalne meble pięknie prezentują się wśród bujnej zieleni, zachwycają swoją dekoracyjną formą i zapewniają wygodę użytkowania. Przyjrzyj się bliżej meblom rattanowym i przekonaj się, jak wielką wartość mogą wnieść do Twojego ogrodu!

Efektowne i wygodne meble z rattanu na taras – poznaj ich możliwości!

Romantyczny taras inspirowany stylem angielskim, niebanalny kącik wypoczynkowy w stylu boho, tropikalny balkon… Meble z rattanu na taras kryją w sobie ogromny potencjał pozwalający tworzyć niepowtarzalne kompozycje współgrające z Twoim stylem. W katalogach marek oferujących meble rattanowe znajdziesz szeroki wybór efektownych mebli wyplatanych w całości z egzotycznego surowca – lekkie sofy, fotele (klasyczne i bujane), stoliki, huśtawki. Ciekawą alternatywą dla dekoracyjnych, klasycznych mebli rattanowych są designerskie krzesła z łączonych materiałów. Zestawienie ze sobą plecionego siedziska i geometrycznych, metalowych nóg zaowocowało powstaniem nieszablonowych mebli, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje.

Meble z rattanu na taras pełnię swoich możliwości odkryją, kiedy zestawisz je z plecionymi donicami wypełnionymi bujnymi kwiatami, dywanikami przystosowanymi do użytku zewnętrznego, lampionami budującymi romantyczny nastrój i poduszkami. 

Meble rattanowe nie tylko w ogrodzie

Meble z rattanu na taras w domu? Dlaczego nie! Designerskie krzesła i fotele z nutą retro coraz częściej goszczą w modnych, starannie urządzonych wnętrzach. Naturalny akcent przełamuje chłód nowoczesnych kompozycji i dodaje aranżacji ciepła. 

Comments are closed.