Należy mieć świadomość, że wybór stroju kąpielowego nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej wiedzą, czym dokładnie należy się sugerować przy doborze omawianego produktu do figury. Jakie cechy powinny posiadać wysokiej jakości stroje kąpielowe dwuczęściowe?

Kostium kąpielowy dla kobiety z figurą gruszki

Sylwetka ta w najprostszym możliwym ujęciu cechuje się niewielkim biustem i wąskimi ramionami. Panie mają jednak wydatne pośladki i szerokie biodra. Bardzo istotne znaczenie będzie miało postawienie na krój, który będzie w stanie uwydatnić małe piersi. Warto zatem zaopatrzyć się w biustonosz typu bardotka.

Kobieta nie może zapomnieć nadać swojej sylwetce harmonijnych proporcji. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na model, który wpłynie na optyczne poszerzenie ramion. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się hiszpański dekolt.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe dla klepsydry

Omawiana sylwetka jest uważana za doskonałą nie tylko przez mężczyzn, ale również panie. Należy mieć świadomość, że klepsydra ma biodra tej samej szerokości, co ramiona. Ponadto wyróżnia się wąską talią. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zdecydowana większość dostępnych na rynku modeli będzie doskonale prezentowała się na przedstawicielce płci pięknej o takiej figurze.

Wybór kostiumu będzie zatem podyktowany wielkością biustu. Panie z małym biustem powinny zdecydować się na biustonosz typu push-up. Z kolei kobiety hojnie obdarowane mogą spokojnie zaopatrzyć się w model o miękkich miseczkach bez wypełnienia.

Strój kąpielowy dla figury odwróconego trójkąta

Warto wiedzieć, że tego typu sylwetka bardzo często jest również nazywana marchewką. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ramiona są nie tylko szerokie, ale również bardzo wyraźnie zaznaczone. Z kolei biodra są wąskie. W celu nadania sylwetce właściwych proporcji rekomendowane jest optyczne zwężenie ramion i poszerzenie bioder. Należy mieć świadomość, że górną część ciała można optycznie zwęzić przez wybranie biustonosza wiązanego na szyi.

Można postawić na miseczkę w kształcie trójkątów. Dzięki temu ramiona będą węższe niż są w rzeczywistości. Z kolei biodra można bez żadnego problemu poszerzyć przez wybranie fig dwukolorowych. Kobieta powinna pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zaopatrzyć się w strój kąpielowy w różne wzory.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe dwuczęściowe.

Comments are closed.