Wśród licznych propozycji na zaaranżowanie przestrzeni przydomowej, warto zwrócić uwagę na meble tarasowe z narożnikiem. Obszerny narożnik ogrodowy to ponadczasowy mebel, który może być wykorzystany zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Jakie propozycje mają dla nas projektanci?

Meble tarasowe z narożnikiem – modne i wygodne!

Przydomowy taras lub ogród doskonale sprawdzą się jako letnia strefa wypoczynkowa. Przestrzeń taka może zostać wykorzystana do relaksu, ale też jako miejsce spotkań w gronie znajomych czy rodziny. Taras możemy uzupełnić o meble wypoczynkowe, jak również o komplety umożliwiające wykreowanie letniej jadalni blisko domu. Warto pamiętać. aby meble wypoczynkowe stały w pobliżu pergoli lub też parasola ogrodowego. Element ten zapewniał cień i chłód w czasie upalnych dni. Funkcjonalne meble tarasowe z narożnikiem to jedna z najchętniej wybieranych opcji do ogrodów i na tarasy. Projektanci proponują meble tarasowe z narożnikiem wykonane z technorattanu. jak również meble modułowe, które pozwolą na kreatywne podejście do przestrzeni. W obu przypadkach meble projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, a dodatkowo do ich tworzenia wykorzystane są trwałe materiały. Kolekcje z narożnikami pozwolą na to, by wygodnie usiadło na nich kilka osób lub też by móc wypoczywać i drzemać, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Jak dbać o meble tarasowe z narożnikiem?

By meble tarasowe z narożnikiem na długo zachowały doskonały wygląd, rekomenduje się regularne stosowanie pokrowców ogrodowych. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych, odznaczających się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe. Tkanina poliestrowa pozwala na swobodną cyrkulacje powietrza, dzięki czemu na meblach nie osiada wilgoć. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, by możliwe było lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

 

 

Comments are closed.