Nowoczesne metody na walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej pozytywnie nas zaskoczą. Nie są to metody inwazyjne czy bolesne, a efekty przerosną nasze oczekiwania! Aparat do kriolipolizy to produkt, który pozwoli nam na skuteczną walkę z tkanką tłuszczową i sprawi, że nasze ciało będzie szczuplejsze. Co warto wiedzieć o kriolipolizie?

Jak działa aparat do kriolipolizy?

Kriolipoliza jest procesem oddziaływania niskimi temperaturami na tkankę tłuszczową. Niskie temperatury rzędu od -5 do +5 stopni Celsjusza powodują trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych. Zostają one usunięte z naszego organizmu w procesie zmian metabolicznych poprzez układ limfatyczny. Aparat do kriolipolizy pozwoli na walkę z nadmierną tkanką tłuszczową w miejscach takich jak uda, pośladki, brzuch czy plecy. Najlepsze efekty widać, kiedy zabieg przeprowadzany jest na osobach z względnie niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej. W przypadku osób o znacznym stopniu tkanki tłuszczowej może być konieczne powtórzenie zabiegu. 

Jak działa aparat do kriolipolizy? Specjalista przykłada jego głowicę do wybranej części ciała – głowica zasysa skórę i przez kilkadziesiąt minut oddziałuje na nią niskimi temperaturami. Efekty zabiegów widoczne są po kilku tygodniach – po tym czasie możliwe jest również powtórzenie kriolipolizy, jeśli jest to konieczne. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania czy znieczulenia – jest on bezinwazyjny i bezbolesny. Po zabiegu bez problemu możemy udać się do domu. 

Przeciwwskazania do wykonania kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy nie jest inwazyjny, jednak warto pamiętać o tym, że istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Choroby wątroby wykluczają tego typu zabiegi, podobnie jak posiadanie urządzeń medycznych takich jak rozrusznik serca.

Comments are closed.

pozycjonowanie stron poradnik plynový gril akcia ubezpieczenie samochodu