Nowoczesne metody na walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej pozytywnie nas zaskoczą. Nie są to metody inwazyjne czy bolesne, a efekty przerosną nasze oczekiwania! Aparat do kriolipolizy to produkt, który pozwoli nam na skuteczną walkę z tkanką tłuszczową i sprawi, że nasze ciało będzie szczuplejsze. Co warto wiedzieć o kriolipolizie?

Jak działa aparat do kriolipolizy?

Kriolipoliza jest procesem oddziaływania niskimi temperaturami na tkankę tłuszczową. Niskie temperatury rzędu od -5 do +5 stopni Celsjusza powodują trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych. Zostają one usunięte z naszego organizmu w procesie zmian metabolicznych poprzez układ limfatyczny. Aparat do kriolipolizy pozwoli na walkę z nadmierną tkanką tłuszczową w miejscach takich jak uda, pośladki, brzuch czy plecy. Najlepsze efekty widać, kiedy zabieg przeprowadzany jest na osobach z względnie niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej. W przypadku osób o znacznym stopniu tkanki tłuszczowej może być konieczne powtórzenie zabiegu. 

Jak działa aparat do kriolipolizy? Specjalista przykłada jego głowicę do wybranej części ciała – głowica zasysa skórę i przez kilkadziesiąt minut oddziałuje na nią niskimi temperaturami. Efekty zabiegów widoczne są po kilku tygodniach – po tym czasie możliwe jest również powtórzenie kriolipolizy, jeśli jest to konieczne. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania czy znieczulenia – jest on bezinwazyjny i bezbolesny. Po zabiegu bez problemu możemy udać się do domu. 

Przeciwwskazania do wykonania kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy nie jest inwazyjny, jednak warto pamiętać o tym, że istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Choroby wątroby wykluczają tego typu zabiegi, podobnie jak posiadanie urządzeń medycznych takich jak rozrusznik serca.

Comments are closed.